f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP

Kitesurfing Egypt El Gouna Zarezervujte si svůj Kurz kitesurfingu Co nejdříve se vám ozveme zpět a uděláme vše pro vaši spokojenost.
Intenzivní lekce

Kiteboardingu

Chcete se také naučit kitesurfing nebo pokračovat ve svém učení a zlepšovat své dovednosti? A nejlépe rychle a bezpečně?
Díky neustálým inovacím ve vývoji kitesurfingového vybavení se kitesurfing stal za poslední desetiletí bezpečným sportem, který se můžete naučit snadno a rychle. Naši kvalifikovaní instruktoři IKO vám pomohou vstoupit do světa tohoto krásného sportu s úsměvem. Po absolvování kurzu budete vědět vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli trénovat a stát se bezpečným a samostatným kiteboardistou.
Ať už jste poprvé, nebo si potřebujete něco osvěžit, individuální trénink vede k nejlepšímu rozvoji dovedností a nejrychlejšímu zlepšení.
Možnost máte i skupinové lekce ve dvou, takže vám rozhodně prospěje zábavné prostředí a budete si vzájemně vyměňovat zkušenosti a napravovat vlastní chyby.
V případě, že potřebujete pomoc, neváhejte se zeptat na cokoli.

  Poznejte náš

  Nejlepší tým

  Jsme tu pro vás od začátku až do konce vaší kitové dovolené. 😊

  Naučíme vás

  Užívat si kitování

  Bezpečně, zábavně a s nejnovějším vybavením značky OZONE. Naši instruktoři s dvacetiletou zkušeností budou stát při vás. Vždy.

  Přečtěte si články na našem blogu

  Kitování milujeme a rádi naše nadšení přenášíme na ostatní. Třeba i prostřednictvím článků na blogu, kde se s vámi dělíme o naše zážitky, dobrodružství i tipy k výběru vybavení.

  Kitesurfing Kite El Gouna
  Vybavení

  Jaký kite vybrat

  Takto nás vidí

  Naši zákazníci

  Chceme pro vás zkvalitňovat naše služby, abyste vždy byli nadmíru spokojeni. Proto nás každá zpětná vazba nesmírně těší a posouvá.

  Nové a kvalitní vybavení a velmi zkušení instruktoři předčili má očekávání. Bez nich bych zcela určitě neudělal tak veliký pokrok, který se mi za týden v Kite El Gouna podařilo dosáhnout. Díky! Přijedu brzy znovu!!!👍👍👍 Roman Novotny
  Rád bych moc poděkoval touto cestou za velmi profesionální přístup týmu Kite El Gouna. S kitováním jsem začínal úplně od začátku. Tým instruktorů byl velmi trpělivý při mém výcviku a ocenil jsem jejich velkou profesionalitu a povzbuzování během mého kurzu. Svou dovolenou jsme plánoval jen s jedním cílem, rozjet se na prkně a díky Lukášovi a Emadovi se mi tato "výzva" podařila. Jiří Hyjánek
  Super kitova škola, jedna z nejlepších dovolených🤩 Naučili mě jezdit na kitu za 3 dny. Moc děkuju🙏🏻 Kateřina Kosolapová
  Životní zážitek! Za 2dny jsem kaitoval jak o závod! Brzy se vratime a už teď se těším! Bomba! Mužů jen doporučit! Vilem Sir

  Měj přehled o každém novém článku na blogu.

  You don't have permission to register