f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP

TEAM Splněný sen jednoho týmu Jsme parta lidí, kteří jsou na jedné vlně a tento projekt je pro ně splněným snem.
Poznejte náš

Nejlepší tým

Jsme tu pro vás od začátku až do konce vaší kitové dovolené. 😊

Náš tým

Jsme česko-egyptský tým přátel, kteří založili tento projekt díky společné lásce ke sportu a stejnému pohledu na život. Dobrá nálada, přátelské chování a spolehlivost jsou pro nás základem. Skrze naše kempy vám chceme předat zkušenosti a rady, které jsme za roky strávené v El Gouně získali. K dispozici vám budou naši IKO instruktoři mluvící anglicky, polsky, česky, arabsky, německy a francouzsky. Spolupracujeme s nimi už několik let, proto víme, že to jsou parádní instruktoři. Na místě se o vás postará manažer, který bude mít pod palcem harmonogram programu během celé vaší dovolené. Neustále je vám také k dispozici naše zákaznická podpora, kde vám zodpovíme nejrůznější dotazy.

El Gouna

Hlavní sídlo naší společnosti

Naučíme vás

Užívat si kitování

Bezpečně, zábavně a s nejnovějším vybavením značky OZONE. Naši instruktoři s dvacetiletou zkušeností budou stát při vás. Vždy.

Přečtěte si články na našem blogu

Kitování milujeme a rádi naše nadšení přenášíme na ostatní. Třeba i prostřednictvím článků na blogu, kde se s vámi dělíme o naše zážitky, dobrodružství i tipy k výběru vybavení.

Vybavení

Jaký kite vybrat

Takto nás vidí

Naši zákazníci

Chceme pro vás zkvalitňovat naše služby, abyste vždy byli nadmíru spokojeni. Proto nás každá zpětná vazba nesmírně těší a posouvá.

"Byla to nezapomenutelná dovolená. Kite je nejlepší sport co jsem kdy vyzkoušela" Lucie
"Všem doporučuji! Všichni z Kite El Gouna byli vstřícní a profesionální. Těším se na další návštěvu." Katerina
"Dobrá parta lidí se kterýma jsem se ani chvíli nenudil. I pár nových triků jsem si odvezl." Miky

Měj přehled o každém novém článku na blogu.

You don't have permission to register