f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP

Sluzby sup banner Nefouká? Žádný problém! Zabavíme vás i ve dnech, kdy nefouká. Máme v záloze wakeboarding, výlety na SUP, lekce jógy, workout lekce anebo si můžete půjčit skútr a projet si El Gounu. Možností je nespočet.

Proč využít naše služby?

plný program v případě bezvětří

zábavné a sportovní aktivity

zkušené lektorky jógy

odvezete si lepší životní styl, silnější tělo a klidnější mysl

nabízíme prověřené služby bez starostí

Služby, které poskytuje

tým Kite El Gouna

Tohle všechno vám nabídneme. S námi se v El Gouně nudit rozhodně nebudete, ať už fouká, nebo ne.

Jóga je skvělým doplňkem ke kiteboardingu. A taková jóga u moře při východu či západu slunce nabídne zcela jiný prožitek, než na jaký jste dosud byli zvyklí. Naše lekce jsou sestavovány vždy individuálně podle úrovně skupiny.
Pohyb milujeme, a to hlavně proto, že se jím vyplavují hormony radosti, endorfiny. My osobně preferujeme sport na čerstvém vzduchu – konkrétněji na venkovním workoutovém hřišti na cípu u nové Mariny s dechberoucími panoramaty.

SUP

SUP je v dnešní době velmi populární sport vhodný pro každého. V bezvětří se tak dá příjemně strávit čas na moři. Díky SUP se dostanete do nespočet krásných zátok El gouny, odkud je zcela jiný pohled na město. Kvalitu jízdu na padleboardu ovlivňuje kvalita vybavení, proto u nás můžete vyzkoušet skvělou českou značku Kiboko.
Wakeboarding je adrenalinový vodní sport, kde jste taženi lanem na vodním vleku. Je skvělou průpravou pro kiteboarding. Na jedné z lagun El Gouny je vystavěn wakeboardový park Sliders, který se pyšní skvělými podmínkami pro učení wakeboardingu.
Zajistíme vám

Skútr i připojení k internetu

Budete tak všude včas a vždy online. Užijte si každou minutu svého času stráveného na kitové dovolené a mějte po ruce internet, kdykoliv bude potřeba.

El Gouna je malé město, proto je skútr ideální prostředek na přepravu. Pronájem skútru (nebo jakéhokoliv jiného dopravního prostředku z nabídky) vám zprostředkujeme – tak, abyste měli vše za super cenu a bez starostí.
Zapůjčíme vám přenosnou krabičku, díky které se může připojit k internetu až několik uživatelů – a to najednou, kdykoliv a odkudkoliv. Být stále online je určitě velkou výhodou, můžete tak v případě potřeby komunikovat například s ostatními členy kempu.
Objevujte

Krásu El Gouny

Další aktivity

v El Gouně

Milerádi vám poradíme, kam se ještě vydat za dalšími zážitky – ale to už na vlastní pěst. 😊

Další možnosti sportovního vyžití v El Gouně nabízejí kurty na tenis nebo na méně známý padel tenis, který je příbuzný squashi a tenisu. Padel tenis není tak technicky náročný, proto si ho užijí i ti, co se raketovým sportům nevěnují – stačí si jen trochu nastudovat pravidla a užijete si parádní hru.
Skvělými golfovými zážitky navrženými s ohledy jak na začátečníky, tak i na profesionální golfisty se mohou pochlubit dvě exkluzivní golfová hřiště El Gouny. Obě se rozprostírají mezi lagunami s krásným výhledem na moře a jsou v provozu po celý rok.
Výlety na koních a velbloudech po poušti a plážích El Gouny jsou zase trochu jiným zážitkem. Ať už na koni sedíte poprvé, anebo to pro vás není žádná novinka, můžete si při východu nebo západu slunce během vyjížďky po poušti užít úžasné a nezapomenutelné výhledy z koňského hřbetu.
Motokáry najdete poblíž centra El Gouny. Jejich půjčovna je otevřená až do 22:00 a motokáry samy o sobě jsou skvěle vybaveny i do jízdy potmě. Nabízejí také kurzy výuky správného řízení a pravidelné soutěže.
20
let zkušeností
350
slunečných dní
256
větrných dní
999
možností
Naučíme vás

Užívat si kitování

Bezpečně, zábavně a s nejnovějším vybavením značky OZONE. Naši instruktoři s dvacetiletou zkušeností budou stát při vás. Vždy.

Takto nás vidí

Naši zákazníci

Chceme pro vás zkvalitňovat naše služby, abyste vždy byli nadmíru spokojeni. Proto nás každá zpětná vazba nesmírně těší a posouvá.

"Byla to nezapomenutelná dovolená. Kite je nejlepší sport co jsem kdy vyzkoušela" Lucie
"Všem doporučuji! Všichni z Kite El Gouna byli vstřícní a profesionální. Těším se na další návštěvu." Katerina
"Dobrá parta lidí se kterýma jsem se ani chvíli nenudil. I pár nových triků jsem si odvezl." Miky

Přečtěte si články na našem blogu

Kitování milujeme a rádi naše nadšení přenášíme na ostatní. Třeba i prostřednictvím článků na blogu, kde se s vámi dělíme o naše zážitky, dobrodružství i tipy k výběru vybavení.

Vybavení

Jaký kite vybrat

Měj přehled o každém novém článku na blogu.

You don't have permission to register