f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP

Kitesurfing Kite El Gouna Paddleboarding SUP Sluzby sup banner Nefouká? Žádný problém! Zabavíme vás i ve dnech, kdy nefouká. Máme v záloze wakeboarding, výlety na SUP, lekce jógy, workout lekce anebo si můžete půjčit skútr a projet si El Gounu. Možností je nespočet.

Proč využít naše služby?

plný program v případě bezvětří

zábavné a sportovní aktivity

zkušené lektorky jógy

odvezete si lepší životní styl, silnější tělo a klidnější mysl

nabízíme prověřené služby bez starostí

Služby, které poskytuje

tým Kite El Gouna

Tohle všechno vám nabídneme. S námi se v El Gouně nudit rozhodně nebudete, ať už fouká, nebo ne.

Kitesurfing Kite El Gouna
Objevujte

Krásu El Gouny

Další aktivity

v El Gouně

Milerádi vám poradíme, kam se ještě vydat za dalšími zážitky – ale to už na vlastní pěst. 😊

Další možnosti sportovního vyžití v El Gouně nabízejí kurty na tenis nebo na méně známý padel tenis, který je příbuzný squashi a tenisu. Padel tenis není tak technicky náročný, proto si ho užijí i ti, co se raketovým sportům nevěnují – stačí si jen trochu nastudovat pravidla a užijete si parádní hru.
Skvělými golfovými zážitky navrženými s ohledy jak na začátečníky, tak i na profesionální golfisty se mohou pochlubit dvě exkluzivní golfová hřiště El Gouny. Obě se rozprostírají mezi lagunami s krásným výhledem na moře a jsou v provozu po celý rok.
Výlety na koních a velbloudech po poušti a plážích El Gouny jsou zase trochu jiným zážitkem. Ať už na koni sedíte poprvé, anebo to pro vás není žádná novinka, můžete si při východu nebo západu slunce během vyjížďky po poušti užít úžasné a nezapomenutelné výhledy z koňského hřbetu.
Motokáry najdete poblíž centra El Gouny. Jejich půjčovna je otevřená až do 22:00 a motokáry samy o sobě jsou skvěle vybaveny i do jízdy potmě. Nabízejí také kurzy výuky správného řízení a pravidelné soutěže.
20
let zkušeností
350
slunečných dní
256
větrných dní
999
možností
Naučíme vás

Užívat si kitování

Bezpečně, zábavně a s nejnovějším vybavením značky OZONE. Naši instruktoři s dvacetiletou zkušeností budou stát při vás. Vždy.

Takto nás vidí

Naši zákazníci

Chceme pro vás zkvalitňovat naše služby, abyste vždy byli nadmíru spokojeni. Proto nás každá zpětná vazba nesmírně těší a posouvá.

Nové a kvalitní vybavení a velmi zkušení instruktoři předčili má očekávání. Bez nich bych zcela určitě neudělal tak veliký pokrok, který se mi za týden v Kite El Gouna podařilo dosáhnout. Díky! Přijedu brzy znovu!!!👍👍👍 Roman Novotny
Rád bych moc poděkoval touto cestou za velmi profesionální přístup týmu Kite El Gouna. S kitováním jsem začínal úplně od začátku. Tým instruktorů byl velmi trpělivý při mém výcviku a ocenil jsem jejich velkou profesionalitu a povzbuzování během mého kurzu. Svou dovolenou jsme plánoval jen s jedním cílem, rozjet se na prkně a díky Lukášovi a Emadovi se mi tato "výzva" podařila. Jiří Hyjánek
Super kitova škola, jedna z nejlepších dovolených🤩 Naučili mě jezdit na kitu za 3 dny. Moc děkuju🙏🏻 Kateřina Kosolapová
Životní zážitek! Za 2dny jsem kaitoval jak o závod! Brzy se vratime a už teď se těším! Bomba! Mužů jen doporučit! Vilem Sir

Přečtěte si články na našem blogu

Kitování milujeme a rádi naše nadšení přenášíme na ostatní. Třeba i prostřednictvím článků na blogu, kde se s vámi dělíme o naše zážitky, dobrodružství i tipy k výběru vybavení.

Kitesurfing Kite El Gouna
Vybavení

Jaký kite vybrat

Měj přehled o každém novém článku na blogu.

You don't have permission to register