f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Kite El Gouna

Teambuilding

Teambuilding

/ per person
(0 Reviews)

Teambuilding v úplně odlišném prostředí plného slunce, pohody, adrenalinu a našeho přátelského a stále pozitivního týmu vám zajistí naprosto originální zážitek. Zaručujeme, že se vaše vztahy mnohonásobně prohloubí a budete ještě dlouho vzpomínat na skvělé a nezapomenutelné chvíle.

 

Nabízíme Vám Teambuilding pro vaše zaměstnance, obchodní partnery nebo sportovní kluby.

Současná situace je pro všechny náročná a museli jsme překonat spoustu překážek v práci i doma. Pokud byl někdy čas uspořádat společnou akci, která zvedne náladu vašemu týmu, tak je to právě teď! Váš tým anebo spolupracovníci se budou cítit více motivovaní a znovu nabití energií, když se vrátí zpět.

Sdílené zkušenosti a úspěchy týmu trénují a posilují důležité vlastnosti, jako je týmový duch, komunikace a motivace. Je to spousta zábavy, která podnítí nekonečné konverzace o zážitcích, zvláště pokud poté na sebe narazíte na baru!

 

Kitesurfing je populární zábava plná adrenalinu, ale naprosto bezpečná. S námi je to snadné i díky našemu profesionálnímu týmu, nejnovějšímu vybavení, telekomunikačnímu zařízení BBtalkin a místě s nejlepšími podmínkami pro učení kitesurfingu a dalších venkovních aktivit.

Dostupnost teambuildingu je celoroční a pouhé 4hodiny z Evropy v místě, kde se vždy setkáte s modrou oblohou a sluncem.

 

Doprovodný program lze nakonfigurovat dle Vašich preferencí, můžeme zařadit spoustu zajímavých aktivit jako např. wakeboarding, tenis, padel tenis, jogu, SUP, workout, beachvolejbal, potápění/šnorchlování, motokáry, golf, a nebo jízdu na koních. Rozšířit lze také na Kite safari po krásných ostrovech v Rudém moři.
Osvoboďte se na chvíli od pracovních problémů ….Zábava je zaručena!

 

Pokud máte zájem o teambuildingovou akci na míru, rádi vám následně připravíme kompletní cenovou nabídku. Všechny vaše dotazy ohledně kitesurfingu, naší destinace v El Gouně, programu apod. najdete na našich stránkách nebo je Vám rádi zodpovíme.

ZAREZERVUJTE SI SVŮJ TEAMBUILDING

Kitesurfing Kite El Gouna

Popis

1

Příklad průběhu našeho teambuildingu:

Účastníci teambuildingu se na prvním společném setkání v El Gouně rozdělí do skupin po 2-4 a společně pak budou mít dvě kitové session 2x denně a to v ranních a odpoledních hodinách. Stanice má hezké prostředí s restaurací, kde bude společný oběd. Je zde také hezká chill out zóna, kde si mohou odpočinout a načerpat na slunci energii na další aktivity. Každé ráno společně absolvujeme strečing/jógu a stejně tak i na konci dne. Večerní program vám v případě vašeho přání pomůžeme zorganizovat dle vašich požadavků, ať už formou sportovních aktivit, relaxace anebo společné večeře, případně party.
2

Předpokládaná cena:

  • letenka - cca 7500 Kč
  • víza na letišti - 25 EUR
  • ubytování - cca 9000 Kč / osoba týden
  • event (6 dní kitování s programem) - cca 790 Eur (20 000 Kč)
  • stravování - 150-400 Kč / jídlo

Ceník

Předpokládaná cena:
  • letenka - cca 7500 Kč
  • víza na letišti - 25 EUR
  • ubytování - cca 9000 Kč / osoba týden
  • event (6 dní kitování s programem) - cca 790 Eur (20 000 Kč)
  • stravování - 150-400 Kč / jídlo

Měj přehled o každém novém článku na blogu.

You don't have permission to register