f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP

Kitesurfing Kite El Gouna Naučíme vás Užívat si kitování Bezpečně, zábavně a s nejnovějším vybavením značky OZONE. Naši instruktoři s dvacetiletou zkušeností budou stát při vás. Vždy.

Proč je El Gouna ideální ke kitování?

celoroční kitování

stabilní vítr

ideální směr větru

krásné a čisté moře

mělká voda

350 slunečních dní

Intenzivní lekce

Kiteboardingu

Je jen na vás, co si vyberete.
V naší kitové škole vás naučíme kitovat od základů až po ty nejpokročilejší kousky. Učíme podle celosvětové organizace IKO, která má za sebou 20 let testování v praxi, zpětné vazby a vývoje, aby vytvořila program, který rychle a bezpečně učí nové kiteboardisty.
Všichni naši instruktoři prošli IKO kurzem a můžou se prokázat špičkovými dovednostmi – a naučí je i vás.

Lekce pro začátečníky jsou naprosto zásadní. Během nich se naučíte samostatné jízdě a zároveň získáte základní bezpečnostní informace a postupy. Díky tomu se budete cítit bezpečně, až přijde čas, kdy na vodu půjdete sami bez instruktora.
Refresh vám připomene všechny kiteboardingové znalosti a dovednosti, které jste se již dříve naučili a které potřebujete znát, než se znovu vydáte na vodu. Pomůžeme vám seřídit vaše vybavení, připomeneme si, co a jak funguje, osvěžíme bezpečnostní prvky i různé techniky.
Naučíme vás vaše první triky i skákat opravdu vysoko. Každá lekce je plánována individuálně s každým studentem na základě jeho aktuální úrovně. Minimální požadavky na účastníky freestylového kurzu je IKO úroveň 3.
Naše půjčovna disponuje nejnovějšími modely kitů značky Ozone a dalšího vybavení od značky Mystic, jako jsou trapézy a helmy. Z hygienických důvodů neopreny a boty do vody nepůjčujeme, pouze prodáváme za velmi příznivé ceny.
Kite El Gouna

Event

Nejen, že se naučíte na kitu, ale k tomu zažijete i moře zábavy. Můžete sdílet své úspěchy s ostatními, konají se společné akce, najít si nové přátele... Event = 6 dní maximální zábavy, pohody a sportu. Odvezete si rozhodně více, než čekáte.

Kitesurfing je individuální sport, to bezpochyby. Na druhou stranu je však propojený i s celkovým lifestylem a podobně smýšlející komunitou lidí, kteří spolu i mimo čas na vodě zažívají hezké chvíle. Naše eventy jsou spojením kitování a dalších aktivit v nevětrných dnech, jako je jóga, workout, wakeboarding, SUP výlety a další.
Nejkrásnější

Kite Safari

Nejluxusnější výlet v naší nabídce! Navštívili jsme mnoho míst po celém světě, ale Kite Safari je rozhodně tím nejlepším, co jsme kdy zažili. Kite Safari je vhodné pro začátečníky i zkušené kitery. Nedotčené ostrovy, kitování s delfíny, nezapomenutelné západy slunce.

V okolí El Gouny a na přilehlých ostrovech pořádáme na pětihvězdičkové, 43metrové lodi tyto jedinečné kitové eventy. Dostaneme vás na ta nejkrásnější místa v Rudém moři, navštívíme nedotčené pláže u malých ostrovů s mělkou vodou, budeme celé dny kitovat na rovné vodě a užívat si pohodu.
Kitesurfing Kite El Gouna
Slunce, teplo, moře – to je

Kite El Gouna

20
let zkušeností
350
slunečných dní
250
větrných dní
999
možností
Zlepšete svou

Kondičku

Cvičte jógu, sportujte, zdravě jezte. Zkrátka dělejte vše pro to, abyste si z El Gouny odvezli nejen hezké vzpomínky, ale i návyky, které vám v běžném životě pomůžou ke kvalitnějšímu životu. Nezapomeňte, že stále platí: ve zdravém těle zdravý duch.

Jóga je skvělým doplňkem ke kiteboardingu. A taková jóga u moře při východu či západu slunce nabídne zcela jiný prožitek, než na jaký jste dosud byli zvyklí. Naše lekce jsou sestavovány vždy individuálně podle úrovně skupiny.
Pohyb milujeme, a to hlavně proto, že se jím vyplavují hormony radosti, endorfiny. My osobně preferujeme sport na čerstvém vzduchu – konkrétněji na venkovním workoutovém hřišti na cípu u nové Mariny s dechberoucími panoramaty.

SUP

SUP je v dnešní době velmi populární sport vhodný pro každého. V bezvětří se tak dá příjemně strávit čas na moři. Díky SUP se dostanete do nespočet krásných zátok El gouny, odkud je zcela jiný pohled na město. Kvalitu jízdu na padleboardu ovlivňuje kvalita vybavení, proto u nás můžete vyzkoušet skvělou českou značku Kiboko.
Takto nás vidí

Naši zákazníci

Chceme pro vás zkvalitňovat naše služby, abyste vždy byli nadmíru spokojeni. Proto nás každá zpětná vazba nesmírně těší a posouvá.

Nové a kvalitní vybavení a velmi zkušení instruktoři předčili má očekávání. Bez nich bych zcela určitě neudělal tak veliký pokrok, který se mi za týden v Kite El Gouna podařilo dosáhnout. Díky! Přijedu brzy znovu!!!👍👍👍 Roman Novotny
Rád bych moc poděkoval touto cestou za velmi profesionální přístup týmu Kite El Gouna. S kitováním jsem začínal úplně od začátku. Tým instruktorů byl velmi trpělivý při mém výcviku a ocenil jsem jejich velkou profesionalitu a povzbuzování během mého kurzu. Svou dovolenou jsme plánoval jen s jedním cílem, rozjet se na prkně a díky Lukášovi a Emadovi se mi tato "výzva" podařila. Jiří Hyjánek
Super kitova škola, jedna z nejlepších dovolených🤩 Naučili mě jezdit na kitu za 3 dny. Moc děkuju🙏🏻 Kateřina Kosolapová
Životní zážitek! Za 2dny jsem kaitoval jak o závod! Brzy se vratime a už teď se těším! Bomba! Mužů jen doporučit! Vilem Sir

Přečtěte si články na našem blogu

Kitování milujeme a rádi naše nadšení přenášíme na ostatní. Třeba i prostřednictvím článků na blogu, kde se s vámi dělíme o naše zážitky, dobrodružství i tipy k výběru vybavení.

Kitesurfing Kite El Gouna
Vybavení

Jaký kite vybrat

Měj přehled o každém novém článku na blogu.

You don't have permission to register