f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Kite El Gouna Marina
Okouzlující

Marina

Abu Tig Marina

Druhá centrální část El Gouny stojí za návštěvu jakbysmet. Jsou zde k vidění zakotvené luxusní jachty, kolem nichž vede klidná promenáda s výhledem na moře. Většina restaurací je zde otevřena od 14 hodin, proto doporučujeme navštívit jednu z mnoha hezkých restaurací na osvětlené večerní marině – ať už na skvělou večeři, nebo jen na vodní dýmku či drink. Zdejší restaurace připomínají ty evropské v mnoha směrech, a to i cenou – ty jsou zde vyšší.

V Marině naleznete hotely, bankomaty, lékárnu, Orange, menší BestWay, holičství, minigolf, hřiště pro děti, manikúru, butiky, thajské masáže a fitness centrum. Pokud jste nepořídili dostatek oblíbeného alkoholu na letišti, můžete v Marině navštívit Duty Free Shop. V tomto obchodě je možné do dvou dní od příletu při předložení pasu s datem víza vstupu do země pořídit i mezinárodní značky alkoholických nápojů.
Fitness centrum – LAX GYM je exkluzivní klub zdraví a fitness, který nabízí i úžasné thajské masáže a hlavně dokonalý výhled na tyrkysové vody Rudého moře během vašeho každodenního tréninku. Klub nabízí také širokou škálu nejmodernějšího vybavení, a to se týká vnitřní i venkovní aktivity. Pro milovníky venkovního cvičení naleznete přímo naproti LAX Fitness na cípu nové Mariny workoutovou zónu. Ta je zcela zdarma.

Abydos Marina

Starší a menší přístav Abydos se nachází v jižní části El Gouny a slouží jako kotviště pro zhruba 40 lodí. V přístavu se nachází servis pro lodě, čerpací stanice a další služby pro majitele lodí. Jedná se o klidnější marinu. Na konci je parádně situované venkovní fitko, které je naším každodenním útočištěm ve dnech, kdy nefouká. Když se chcete dostat z jednoho břehu na druhý, musíte přejít most, ze kterého je krásný výhled na obě strany.

Co najdeme v Marině?

Marina je neuvěřitelné místo s nezapomenutelnou atmosférou. Je zde cítit evropský styl.

Obchod s potravinami

Alkohol shop

Obchod mobilního operátora

Zkrášlující salóny

8x bankomat

Lékárna

Fitness venkovní i vnitřní

Duty Free Shop

Thajské masáže

Nespočet restaurací a barů

Oblíbené restaurace v Abu Tig Marina

  • Moon

Restaurace na samém cípu mariny s výhledem na širé moře. Nejlepší místo na vodní dýmku.

  • Breeze Restaurant & Bar

Vyzkoušené dobré jídlo a posezení na promenádě s výhledem na lodě zakotvené v marině.

  • Mori Sushi

Pro milovníky sushi je to must-visit. Tato vyhlášená restaurace potěší i náročné sushiholiky.

  • Lychee

Freshe, smoothie a další zdravé pochoutky si můžete dát v baru Lychee, který je velmi oblíbený.

  • Malu’s Deli

Velmi oblíbené bistro, a to hlavně mezi mladými. Čerstvé, křupavé, francouzské pečivo zde mají na jedničku.

  • Noi Ristorante Italiano – Mangroowy

Jedna z nejkrásnějších restaurací přímo mezi palmami na pláži Rudého moře. Restaurace je ve velmi stylovém a netradičním designu. V rámci restaurace jsou i lehátka, houpací sítě a přímý vstup do moře.

  • Pier88 Restaurant & Bar

Tuto restauraci s velmi dobrým jídlem najdeme v blízkosti stejnojmenného klubu 88 na cípu Mariny. Jeho součástí je velký bazén s barem a posezením. Kolem bazénu je možnost odpočinku na postelích, odkud můžete pozorovat projíždějící lodě z Mariny.

  • The Smokery Beach

Plážová restaurace poskytuje vysoce kvalitní vybrané jídlo v okouzlujícím a exkluzivním prostředí. Rozmanité menu s dominantou nejlepších uzených lososů na světě. vhodné i pro pořádání různých akcí, jako jsou svatby, oslavy atd.

  • EL Bahr

Rybí restaurace umístěná v El Gouně, přímo u Rudého moře. Krásné výhledy a úžasný zážitek.

Měj přehled o každém novém článku na blogu.

You don't have permission to register