f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
uvodni Marina 1
Okouzlující

Marina

Abu Tig Marina

Druhá centrální část El Gouny stojí za návštěvu jakbysmet. Jsou zde k vidění zakotvené luxusní jachty, kolem nichž vede klidná promenáda s výhledem na moře. Většina restaurací je zde otevřena od 14 hodin, proto doporučujeme navštívit jednu z mnoha hezkých restaurací na osvětlené večerní marině – ať už na skvělou večeři, nebo jen na vodní dýmku či drink. Zdejší restaurace připomínají ty evropské v mnoha směrech, a to i cenou – ty jsou zde vyšší.

V Marině naleznete hotely, bankomaty, lékárnu, Orange, menší BestWay, holičství, minigolf, hřiště pro děti, manikúru, butiky, thajské masáže a fitness centrum. Pokud jste nepořídili dostatek oblíbeného alkoholu na letišti, můžete v Marině navštívit Duty Free Shop. V tomto obchodě je možné do dvou dní od příletu při předložení pasu s datem víza vstupu do země pořídit i mezinárodní značky alkoholických nápojů.
Fitness centrum – LAX GYM je exkluzivní klub zdraví a fitness, který nabízí i úžasné thajské masáže a hlavně dokonalý výhled na tyrkysové vody Rudého moře během vašeho každodenního tréninku. Klub nabízí také širokou škálu nejmodernějšího vybavení, a to se týká vnitřní i venkovní aktivity. Pro milovníky venkovního cvičení naleznete přímo naproti LAX Fitness na cípu nové Mariny workoutovou zónu. Ta je zcela zdarma.

Abydos Marina

Starší a menší přístav Abydos se nachází v jižní části El Gouny a slouží jako kotviště pro zhruba 40 lodí. V přístavu se nachází servis pro lodě, čerpací stanice a další služby pro majitele lodí. Jedná se o klidnější marinu. Na konci je parádně situované venkovní fitko, které je naším každodenním útočištěm ve dnech, kdy nefouká. Když se chcete dostat z jednoho břehu na druhý, musíte přejít most, ze kterého je krásný výhled na obě strany.

Co najdeme v Marině?

Marina je neuvěřitelné místo s nezapomenutelnou atmosférou. Je zde cítit evropský styl.

Obchod s potravinami

Alkohol shop

Obchod mobilního operátora

Zkrášlující salóny

8x bankomat

Lékárna

Fitness venkovní i vnitřní

Duty Free Shop

Thajské masáže

Nespočet restaurací a barů

Oblíbené restaurace v Abu Tig Marina

  • Moon

Restaurace na samém cípu mariny s výhledem na širé moře. Nejlepší místo na vodní dýmku.

  • Breeze Restaurant & Bar

Vyzkoušené dobré jídlo a posezení na promenádě s výhledem na lodě zakotvené v marině.

  • Mori Sushi

Pro milovníky sushi je to must-visit. Tato vyhlášená restaurace potěší i náročné sushiholiky.

  • Lychee

Freshe, smoothie a další zdravé pochoutky si můžete dát v baru Lychee, který je velmi oblíbený.

  • Malu’s Deli

Velmi oblíbené bistro, a to hlavně mezi mladými. Čerstvé, křupavé, francouzské pečivo zde mají na jedničku.

  • Noi Ristorante Italiano – Mangroowy

Jedna z nejkrásnějších restaurací přímo mezi palmami na pláži Rudého moře. Restaurace je ve velmi stylovém a netradičním designu. V rámci restaurace jsou i lehátka, houpací sítě a přímý vstup do moře.

  • Pier88 Restaurant & Bar

Tuto restauraci s velmi dobrým jídlem najdeme v blízkosti stejnojmenného klubu 88 na cípu Mariny. Jeho součástí je velký bazén s barem a posezením. Kolem bazénu je možnost odpočinku na postelích, odkud můžete pozorovat projíždějící lodě z Mariny.

  • The Smokery Beach

Plážová restaurace poskytuje vysoce kvalitní vybrané jídlo v okouzlujícím a exkluzivním prostředí. Rozmanité menu s dominantou nejlepších uzených lososů na světě. vhodné i pro pořádání různých akcí, jako jsou svatby, oslavy atd.

  • EL Bahr

Rybí restaurace umístěná v El Gouně, přímo u Rudého moře. Krásné výhledy a úžasný zážitek.

Měj přehled o každém novém článku na blogu.

You don't have permission to register